1-2-3 Kişilik Lüks Odalar

Akın Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak aile bütçesine ve öğrencimizin yaşam alışkanlıklarına uygun şekilde tasarlamış olduğumuz oda seçenekleri ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Odalarımızda yüksek standartlarda yataklarımız, her öğrenci için gardrop ve çalışma masası bulunmaktadır.

Güvenlik & Kamera Hizmeti

Yurdumuzun iç ve dış mekanları ve ortak kullanım alanları 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altındadır. Yurda girişler parmak izli güvenlik sistemi ile sağlanmaktadır. Sorumlu bayan gece personelimiz ve güvenlik görevlimiz nöbetçi olarak yurdumuzda bulunmaktadır.

Bahçe ve Dinlenme Salonu

Bahçemizde öğrencilerimizin boş zamanlarını geçirebileceği açık ve kapalı alanlar mevcuttur. Bahçe alanımız 300 metrekare alana sahip olup salıncaklar, hamaklar, lcd televizyonlar ve masalarla donatılmıştır. Dinlenme salonunda televizyon izleyerek boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Sabah kahvaltısı açık büfe olup, akşam yemeği kendi bünyemizde çalışan profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. İkinci öğrenim öğrencileri için yemek saatleri ders programlarına uygun olarak ayarlanmaktadır.

Isıtma ve Soğutma İçin Klima

Antalya il genelinde ortalama sıcaklığın ve nem oranın yüksek olmasından dolayı sadece ısınma sistemi değil tüm odalarımızda yazın soğutma amaçlı kışın ise ısıtma amaçlı kullanılmak üzere klimalar standart olarak bulunmaktadır.

Ütü, Çamaşırhane & Temizlik

Odalarımızın, ortak alanların, banyo ve tuvaletlerin temizliği düzenli olarak temizlik personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca çamaşır yıkama ve kurutma hizmetimizden talebe göre mevcut, ütü odası ise herkese açıktır.

TC Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Antalya Özel Akın Kız Yükseköğretim Yurdu, geniş imkanları ile yeni bir eve taşınmak ve yerleşmekle kıyasla çok daha ekonomik, güvenli ve kolay bir konaklama imkanıdır.

Bir aile işletmesi olan yurdumuzda öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik imkanlar mevcuttur.

Diğer imkanlarımız:

  • 24 saat sınırsız kablosuz internet
  • Yurt içinde revir ve sağlık hizmetleri
  • Ücretsiz kullanıma açık bilgisayar odası
  • Yüksek seviyede yangın önlemleri
  • Her katta bulunan sebiller ile ücretsiz içme suyu
  • Jeneratör
  • Asansör
  • Yedek su deposu
Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin